Hodowla psów Jack Russell Terrier Gen-Vestri FCI jest profesjonalną domową hodowlą, której celem jest hodowla psówrasy JRT z włosem szorstkim. Nasze psy mieszkają z nami w domu a szczeniaki od narodzin do momentu opuszczenia hodowli uczestniczą w codziennym życiu rodziny i są jej pełnoprawnymi członkami, co w znacznym stopniu ułatwia im bezstresowe zaklimatyzowanie się w nowym domu oraz wpływa na zaakceptowanie realiów życia codziennego.

Założycielką linii naszej hodowli jest suczka BELANTIS Półdiable.

Nasza ,,Bella” to śliczna szorstkowłosa suczka, szczery, kochany pies o radosnym charakterze, ponadto b. dobra, troskliwa suka hodowlana a co istotne wszystkie te pozytywne cechy przekazuje swojemu potomstwu. Szczenięta w naszej hodowli rodzą się niezmiernie rzadko - maksymalnie dwa razy w roku.

Krycia są zaplanowane a reproduktora dla naszej suczki dobieramy starannie. Maluchy wychowywane są z miłością, czułością i uwagą, są dobrze żywione i mają stałą opiekę weterynaryjną.

Ponieważ w hodowli znajdują się również koty, szczenięta od pierwszych dni życia uczą się szacunku i akceptowania innych zwierząt, co może być przydatne dla osób posiadających, bądź chcących posiadać inne zwierzęta.

Hodowla Gen-Vestri FCI zarejestrowana jest od 2008 roku Związku Kynologiczym w Polsce (ZKWP) 1948r. w O/Koszalin. ZKWP od 1957 roku należy do FCI-Międzynarodowej Federacji Kynologicznej. Rodowody szczeniąt urodzonych w hodowli są wielopokoleniowe, wpisane do Polskich Ksiąg Rodowodowych Psów Rasowych.